Haber Detayı
08 Ekim 2016 - Cumartesi 20:14
 
Yunak Evlerinden Burcu Esmersoy'a Büyük Jest
TURİZM Haberi
Yunak Evlerinden Burcu Esmersoy'a Büyük Jest

Bir süt markasının düzenlediği yarışma nedeniyle yarışmanın kazananlarıyla buluşmak için Kapadokya´ya gelen ünlü sunucu Bursu Esmersoy, sıcak hava balonuna binerek Kapadokya´yı kuşbakışı görme imkanı buldu.

 

Kapadokya turuna da katılan ve hayran kaldığını belirten Esmersoy´a konakladığı Yunak Evleri´nin sahibi Erol Özsoy tarafından otelin anahtarı verildi.

Burcu Esmersoy, 5 yıl boyunca otelde ücretsiz konaklayabilecek.

Hediye karşısında çok şaşıran ve çok heyecanlandığını belirten Burcu Esmersoy,  bugüne kadar aldığı en güzel hediye olduğunu söyledi.

 

5 yılın çok uzun bir süre olduğunu, kendisinin yemeyi içmeyi çok sevdiğini söyleyen Burcu Esmersoy, otel sahibine “Ne yaptığınızın farkında değilsiniz isterseniz bir yıla düşürün.” dedi.

 

Burcu Esmersoy, "Kendi kendime her sene geleceğim kararını verdikten sonra bu hediye verildi. Yanlış zamanda verdiler. İnanılmaz güzel. Herkese tavsiye ediyorum. Vaktim olmadığı için bu gezilere katılamıyordum geniş bir vakitte Kapadokya´ya geldiğim için çok mutluyum. Bu kadar geç geldiğim için çok mutsuzum.” diye konuştu.

 

Otel sahibine takılan Burcu Esmersoy, “Geldiğimde kapı kapalı olur, yönetim değişti gibi bahaneleri kabul etmem” dedi.

 

Çok memnun kaldığını vurgulayan Burcu Esmersoy, “Balon inanılmaz güzeldi. İstanbul´da çok uyarıyorlar ama bunlar saçma sapan şeyler. İnsanlar bilmediği şeyden korkuyor. İnanılmaz profesyonel bir ekip çalışıyor. Kaptanımız da dünya tatlısıydı her an bizi bilgilendirdi. Çok huzurlu bir gündü, çok mutluyum.” şeklinde konuştu. Haber: Alpaslan Körükcü

Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Yunak, Evlerinden, Burcu, Esmersoy'a, Büyük, Jest,
Yorumlar
Haber Yazılımı