Haber Detayı
05 Şubat 2016 - Cuma 00:00
 
Group Especial, Bölgenin Parlayan Yıldızı
TURİZM Haberi
Group Especial, Bölgenin Parlayan Yıldızı

Kapadokya bölgesinde faaliyet gösteren bölgenin yeni turizm değeri Group Especial, yakın zamanda Kapadokya bölgesinde yatırımları ile sektörde adından söz ettirerek parlayan yıldız haline geldi. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28 - 31 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenen 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’te, Hall 3 - B360 no’lu stantta Especial Group  ziyaretçilerini karşılayarak tanıtımını gerçekleştirdi.

Especial Group, yenilikçi genç ve dinamik kadrosu ile yoğun rekabet yaşanan turizm sektöründe misafirlerinin memnuniyetini ve taleplerini en üst düzeyde karşılamayı, her kitleye hitap eden fiyatlar ile natifler üretmeyi misyon ediniyor.

Misafir memnuniyetini adına sürekli gelişmeyi ilke olarak benimseyip;  misafirlerine kaliteli, güvenilir, konforlu, aynı zamanda ekonomik yolculuk etme ve konaklama imkanı sağlamanın yanında, hizmet kalitesini devamlı artırarak misafirlerine, işlerine ve çalışanlarına her zaman saygı duymayı ve en iyiyi sağlamayı; sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmayı, yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmayı, çevreye, doğaya, topluma ve ilişkide bulunulan kişi ve kurumlarla saygı ve uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmayı, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmeyi, ülke turizmine destek vermeyi, katkıda bulunmayı ve bunlarla da yetinmeyip dünyada tanınır hâle gelmek için sektördeki payını artırarak ilerlemek Especial Group’un misyonları arasında yer almaktadır.

Especial Group Genel Koordinatör’ü Abdullah İnal koordinesinde, Kapadokya bölgesinin yükselen turizm zincirinde; Yunak Evleri, Mithra Cave Hotel, Aithra Cave Hotel, Universal Balloon, İstanbul Balloons, Anthesis Travel, Tulipia Spa ve Özsoy Apart’ı bünyesinde bulunduruyor. Sektörde gücünü artırarak yatırımlarını sürdürmeye devam eden Especial Group, yıllarca birikim yaptığı turizm bilgi ve tecrübelerini misafirlerinin ve partnerlerinin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyor.

Group Especial’in başarısını sürekli kılan, güçlü bir kurumsallaşma iradesi ile kurum kültürü içinde kendini sürekli yenilemeyi, çağın ve günün gereklerinin önünde gitmeyi bilmesidir. Especial, tüm seyahat severlere en iyi hizmet ve ürünleri sunarak, bölgenin marka değerini gelecek kuşaklara aktarma hedefiyle çalışmaktadır. Bu yolda ilerlerken, grubun en büyük organizasyonundan, en küçük birimine kadar her noktasını kendine ilke edindiği temel değerleri şöyle sıralamaktadır.

• Tecrübe aktarımı,
• Şeffaflık,
• Güven,
• Memnuniyet,
• Hizmet kalitesini sunmak,
• Marka değerini arttırmak ve
• Turizm etik değerlere öncelik vermektir.

 

 

Kaynak: Editör: Ahmet Çelikkol
Etiketler: Group, Especial,, Bölgenin, Parlayan, Yıldızı,
Yorumlar
Haber Yazılımı