Haber Detayı
22 Nisan 2020 - Çarşamba 22:19
 
Başkan Korkmaz; 'Bayram çocuklarımızın, 100 yıllık gurur hepimizin'
Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla 100. yılını kutlayan bir mesaj yayımladı.
GÜNCEL Haberi
Başkan Korkmaz; 'Bayram çocuklarımızın, 100 yıllık gurur hepimizin'

Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla 100. yılını kutlayan bir mesaj yayımladı. Başkan Korkmaz; “23 Nisan Bayramı tüm dünya çocuklarının, 100 yıllık gurur hepimizin”

 

Başkan Korkmaz; “Bayram çocuklarımızın, 100 yıllık gurur hepimizin”

 

Başkan Korkmaz; "Milletimizin bağımsızlık ruhunu temsil eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yıl dönümü kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk'ün, ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza armağanı olan bu özel günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarının kardeşçe, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı ilk ve tek çocuk bayramıdır. Ülkemizin teminatı sevgili çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke bırakmak, onları geleceğe hazırlamak hepimizin sorumluluğudur. Bayram çocuklarımızın, 100 yıllık bu gurur hepimizindir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" diyen Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 100. yaşını, büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyor, bizlere bu gururu yaşatan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz Milletimizin egemenliğini, hürriyetini sağlayan kahraman milletimin, milli irademize zemin hazırlayan ilk meclisin tüm kurucu üyelerini, kahraman aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum." dedi.  
Kaynak: (ÜHA) - Ürgüp Haber Ajansı Editör: Şerif Taşar
Etiketler: Başkan, Korkmaz;, 'Bayram, çocuklarımızın,, 100, yıllık, gurur, hepimizin',
Yorumlar
Haber Yazılımı