Haber Detayı
10 Mayıs 2020 - Pazar 02:44
 
Başkan Aydın 'ilk öğretmenimiz annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum'
ÜRGÜP Haberi
Başkan Aydın 'ilk öğretmenimiz annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum'

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın, Anneler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı,

 

Oda Başkanı Aydın 'Bizlerin yaşama sebebi olan tüm annelerimizin bu özel gününü canı gönülden kutluyor, tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum” diyerek Anneliğin özünde sadece sevgi ve şefkat bulunan dünyadaki en yüce duygu olduğunu söyledi.

 

Ahmet Aydın "Anneler Günü" dolayısıyla yayımladığı mesajında, Aile yapısının muhafazasında, kültürel değerlerin, gelenek ve göreneklerin yaşatılmasında, geleceğe umut ve güvenle bakan, çalışkan ve idealist nesillerin yetiştirilmesinde en büyük payın annelere ait olduğunu kaydetti. Şüphesiz hiçbir karşılık beklemeksizin bütün varlığını evladı için feda eden, çocuklarına karşı sevgisi hiçbir zaman eksilmeyen, kendi çocukları kadar bütün insanlığın çektiği sıkıntılarla dertlenen annelerimiz, yalnızca evlerimizin değil ülkemizin de birlik ve dirlik içerisinde bulunmasının garantisidir.

 

Bu anlamlı gün vesilesiyle, ömürlerini ailelerine vakfeden, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden ilk öğretmenimiz annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, şehit anneleri başta olmak üzere ahirete intikal etmiş tüm annelerimize rahmet diliyorum. Tüm annelerimizin sadece bugünü değil her günü kutlu olsun.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Aydın, 'ilk, öğretmenimiz, annelerimizin, Anneler, Günü’nü, kutluyorum',
Yorumlar
Haber Yazılımı